Oferowane rodzaje stojaków

Card image cap

Stojak choinkowy Baumfix Aqua

Nowoczesny i funkcjonalny stojak, który stabilnie utrzyma choinkę o wysokości maksymalnie 2,3 m. Od dołu jest on wyłożony miękkim materiałem, który zabezpiecza parkiet przed zarysowaniem. Stojak ten posiada 3-litrowy zbiornik na wodę. 
Mechanizm: stalowa pętla z jednej linki ściąga cztery szczęki i zaciska je na drzewku, dzięki czemu choinka umocowana jest stabilnie i nie zagraża bezpieczeństwu człowieka.

Card image cap

Stojak choinkowy Klick fix

Praktyczny i nowoczesny stojak, który utrzyma choinkę o wysokości do 2 m. Na dole oklejony jest miękkim materiałem, który stanowi zabezpieczenie parkietu przed zarysowaniem. Stojak ten posiada szczelny zbiornik na wodę. 
Mechanizm: stalowa pętla z jednej linki ściąga cztery szczęki i zaciska je na pniu drzewka z jednakową siłą, co stanowi gwarancję stabilnego i bezpiecznego mocowania choinki.

Card image cap

Stojak choinkowy „JODŁA I”

Solidny stojak wykonany z rury i prętów stalowych, który pozwala na bezpieczny montaż choinki o wysokości do 3,5 m. Rura ma średnicę 11 cm i jest zaślepiona od spodu, co umożliwia nalanie do niej wody. Dodatkowo rura posiada kolec, który stabilizuje choinkę, oraz trzy śruby dociskowe pozwalające ustawić drzewko pionowo.Card image cap

Stojak choinkowy „JODŁA II”

Mocny stojak wykonany z rury i prętów stalowych, który pozwala bezpiecznie ustawić choinkę o wysokości do 4,5 m. Rura ma średnicę 16 cm i jest zaślepiona od spodu, co umożliwia nalanie do niej wody. Dodatkowo rura posiada kolec, który stabilizuje choinkę, oraz trzy śruby dociskowe pozwalające ustawić drzewko pionowo.

Card image cap

Stojak metalowy „KWADRAT”

Duży, masywny i funkcjonalny stojak do choinek o wysokości powyżej 4 m. Jest on wykonany z kątowników stalowych. Długość jego jednego boku to 80 cm.


Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy darmowe konsultacje obejmujące doradztwo związane planowaniem ogrodu lub jego pielęgnacją. W celu uzyskania szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat zapraszamy do naszego sklepu.

OGRODNIK
Beata Korycka Jerzy Korycki
Puławska 204
02-670 Warszawa
Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
21/22 grudnia: 09:00 - 18:00
24 grudnia: 09:00 - 14:00
W styczniu i lutym sklep nieczynny.